پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه رنگ لباس شما را به رنگ دلخواهتان در می آورد

پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه با کیفیت بالا باید حاوی مواد ضد جاذب باشد که به تمیز ماندن اشیا کمک می کند. سورفکتانت هایی نیز مورد نیاز است که پارچه را نرم می کند تا اجزای فعال بتوانند به داخل آن نفوذ کنند.

سفید کننده ها به پودر اضافه می شوند که معمولاً برای چیزهای سفید یا رنگی در نظر گرفته شده است. مواد شوینده لباسشویی همچنین حاوی فسفات است که آب را نرم می کند و به جلوگیری از رسوب آهک کمک می کند. با این حال، باید مراقب فسفات ها باشید: آنها می توانند باعث واکنش آلرژیک شوند.

کلریدها به جلوگیری از تجمع رسوب در داخل ماشین لباسشویی و جلوگیری از خوردگی کمک می کنند. همچنین مواد شوینده باید حاوی پلیمرهایی باشد که اجازه ندهد رنگ از روی پارچه شسته شود و از ورود مجدد کثیفی شسته شده به آن جلوگیری کند.

برای دادن بوی مطبوع به مواد طعم دهنده نیز به پودر اضافه می شود. آنزیم ها لکه ها و آثار را از غذا، علف، نوشیدنی های رنگی، حتی خون پاک می کنند.

تمام پودرها حاوی سورفکتانت هایی هستند که کثیفی را از لباس ها پاک می کنند. با این حال، برخی از سورفکتانت ها می توانند آسیب جدی به بدن وارد کنند. پودرهای اکو، که فقط حاوی سورفکتانت های زیست تخریب پذیر هستند، به جلوگیری از این امر کمک می کنند.

آنها با کمک میکروارگانیسم ها باکتری ها، مخمرها، قارچ ها ایجاد می شوند و در چنین پودرهایی تقریباً هیچ فسفاتی برای نرم کردن آب اضافه نمی شود.

برای شستن اقلام رنگی، پودر حاوی مقدار زیادی پلیمر، سورفکتانت، آنزیم مناسب است. آنها به طور موثر کثیفی را از بین می برند، در عین حال لباس ها را از محو شدن محافظت می کنند.

برای شستن لباس های مشکی می توانید از پودر معمولی برای لباس های رنگی استفاده کنید اما شستن با مواد شوینده مایع مخصوص لباس های تیره بسیار موثرتر است.