پودر لباسشویی فله ای استعدادهای نهفته درون شما را شکوفا می کند

از آنجایی که پودر لباسشویی فله ای بسیار قلیایی است، ابتدا به عنوان نرم کننده آب مورد استفاده قرار گرفت. برای کمک به مقابله با آب سخت، به لباس‌های شسته شده یا نیازهای دیگر اضافه کنید.

پاک کننده گریل به دلیل خاصیت چربی زدایی، پودر لباسشویی برای تمیز کردن گریل های فضای باز ایده آل است. فقط بعد از یک یا دو ماه، وضعیت ما یک آشفتگی کثیف و سوخته است. همه چیز را صاف می کنیم و در مخلوط سنگینی از پودر لباسشویی و آب خیس می کنیم تا دوباره تمیز و تازه شود.

در حالی که 35 میلی‌لیتر مقدار مناسبی از مایع آریل برای یک ماشین لباسشویی 4 تا 5 کیلوگرمی است، شما به 55 میلی‌لیتر در ماشین لباسشویی 6 تا 8 کیلوگرمی و 70 میلی‌لیتر در ماشین لباسشویی 9 کیلوگرمی نیاز دارید.

همین امر در مورد پودر آریل نیز صادق است. 105 میلی لیتر برای 4-5 کیلوگرم، 160 میلی لیتر برای 6-8 کیلوگرم، و 210 میلی لیتر برای 9 کیلوگرم. به این ترتیب، لباس های شما همیشه آن آریل برتر را که می شناسید و دوست دارید تمیز می کند.

مهم این نیست که چقدر از مواد شوینده لباسشویی استفاده می کنید، اما نحوه مصرف آن نیز مهم است. با مواد شوینده مایع، باید از دستگاه دوز آریل استفاده کنید، آن را با دوز مناسب مواد شوینده لباس شویی پر کنید و آن را به همراه لباس های کثیف خود مستقیماً در درام ماشین لباسشویی قرار دهید. با پودر، بهتر است دوز را در کشوی توزیع کننده ماشین لباسشویی خود قرار دهید.

وقتی صحبت از لباس‌های بسیار کثیف و کثیف می‌شود، باید کمی مواد شوینده اضافه کنید. مثل همیشه، این مقادیر در کنار یا پشت بسته یا بطری شما موجود است. فقط مطمئن شوید که دستورالعمل‌های مربوط به ماشین لباسشویی و بارگیری خود را دنبال کنید و از دستگاه دوز آریل خود استفاده کنید، و هر بار تمیز کردن عالی آریل را دریافت خواهید کرد.