لوله و اتصالات گازی سپنتا موجب ترکیدن یک خانه ویلایی شد

برای اینکه تاسیسات گاز طبیعی خوراکی شوند، ابتدا باید لوله کشی و به همین ترتیب بررسی شود. برای شروع نصب از نصب لوله، ترجیح داده می شود از لوله و اتصالات گازی سپنتا به صورت خاص استفاده شود. این ساختار متفاوتی را در مورد انواع لوله و محصولات لوله گاز طبیعی مورد استفاده در مکانیسم هایی مانند لوله های نصب آب یا تاسیسات فاضلاب نشان می دهد.

محل های استفاده از لوله های گاز طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها یا مناطق کاربری، از نظر خطر کاملاً مشکل ساز و خطرناک هستند. به همین دلیل به خصوص افراد و موسسات باید در خرید لوله گاز طبیعی دقت لازم را داشته باشند.

پس از انجام تحقیقات بازار، انتخاب بهترین و با کیفیت ترین لوله گاز طبیعی و همچنین بررسی سیاست های قیمت فلز نابغه مربوط به لوله های گاز طبیعی و تهیه لوله های گاز طبیعی که تامین کننده لوله های گاز طبیعی هستند، برای افراد یا موسسات بسیار سودمند خواهد بود.

شرکت توزیع گاز آن را اجباری کرده است. اتصالات رزوه ای باید با استفاده از اتصالات مطابق با استاندارد TS 10242 انجام شود. اتصال رزوه ای بین لوله و اتصالات در زیر به تفصیل توضیح داده شده است.

اتصال رزوه ای در اینجا فقط برای اتصال وسایل بین خط سرویس اصلی و ورودی ساختمان استفاده می شود، خط بعدی جوش داده می شود. فاصله اندازه گیری از نوک دندان در صفحه اندازه گیری یا طول سفت کردن دست در حدی است که امکان مونتاژ آسان المنت رزوه دار خارجی و وجود عناصری مانند کتانی و خمیر مورد استفاده برای آب بندی را فراهم می کند.

این قسمتی است که هرگز نباید در اتصال استفاده شود. سفت کردن بیش از حد عنصر رزوه ای خارجی در این قسمت ممکن است باعث شکسته شدن مجدد آب بندی و ترک خوردن اتصالات شود. پس از سفت کردن اتصالات با دست تا انتهای محل سفت دستی، باید آنها را با آچار محکم کرد و محل پیچ را به انتها رساند.