لامپ کم مصرف 85 وات موجب سفید شدن پوست می شود

قبل از انتخاب خود به نفع یک یا لامپ کم مصرف 85 وات دیگر، پیشنهاد می کنیم با ویژگی های سبک های تاریخی تثبیت شده آشنا شوید که ویژگی های آن در طراحی لامپ های ارائه شده در وب سایت ما منعکس شده است. این به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید.

لامپ های مدرن اغلب فقط یک کپی دور از لامپ های سبک های تاریخی هستند که از نظر عملکردی ممکن است کاملاً برای فضای داخلی نامناسب باشند. هر سبک، البته، خود باقی مانده است، اما همه جا از سبک های مختلف در زمینه فن آوری های در حال توسعه و تولید انبوه صنعتی منجر به ظهور مجموعه عظیمی از لامپ ها شده است که ویژگی های خاصی از سبک های مختلف را به ارث برده اند.

تمام لامپ ها (لوسترها، دیوارکوب ها، شمعدان ها، لامپ های کف) که به سبک رومی ساخته شده اند، دارای اشکال خشن غیر تزئینی هستند. رنگ های معمولی قهوه ای، قرمز، سبز، سفید هستند. دکور شامل یک زیور با نقوش هندسی، تصاویر پرندگان و حیوانات بود. شکل ظاهری شیشه های ویترای متعلق به این دوره است. مواد برای تولید لامپ ها چوب، فلزات مختلف، شیشه است.

لامپ های این سبک عملاً فاقد دکور هستند، با این حال، هنگام استفاده از آنها در فضای داخلی، می توان با انواع نقوش بافت تزئین کرد. در تزیین لامپ ها از صحنه های حیوانی خارق العاده نیز استفاده می شود. اگر چنین محصولاتی را دوست دارید، می توانید از لوسترها و لامپ های فرفورژه ما دیدن کنید.

ظهور سبک داخلی گوتیک در اروپا توسط مورخان به اواخر قرن 14 – آغاز قرن 15 نسبت داده می شود. ساختمان های دفاعی غم انگیز با فرم های روباز گوتیک روشن جایگزین شدند. مطابق با معماری، تجمل در فضای داخلی ظاهر می شود.

نورپردازی داخلی به سبک گوتیک عمدتاً با کمک لوسترها، لامپ های دیواری (شکل بند) و کف (چراغ کف) انجام می شود. طراحی لامپ ها کاملا ساده و بدون پیچیدگی است.

لامپ های گوتیک از تزئینات بسیار ظریف و پیچیده استفاده می کنند. فرم‌های هندسی مستطیل به بافت‌های منحنی تبدیل می‌شوند و از برگ‌های انگور، بیدمشک، بلوط، پیچک، شبدر، گل رز، سرخس و همچنین نقش سه‌پری در تزیینات استفاده می‌شود. جایگاه ویژه ای در دکور منابع روشنایی به زیور آلات فلزی روباز داده شده است.