فریم عینک زنیت موجب خوش فرم شدن چشم می شود

فریم عینک زنیت هر چیزی است که لنزها را احاطه کرده است این ساختار اصلی یا “اسکلت” فریم عینک است. احتمالاً از استات یا فلز ساخته شده است و با شکل و رنگ خود می تواند به طرز ظریفی شیک یا با صدای بلند و مغرور باشد. فریم ها دارای اجزای مجزای زیادی هستند که آنها را قادر می سازد تا به راحتی جلوی چشمان شما بنشینند.

قسمتی از فریم فریم عینک که عدسی ها را نگه می دارد. اغلب، رینگ ها همان چیزی هستند که به فریم عینک ها استایل متمایز می دهند. آنها می توانند گرد، مربع، بیضی یا هر شکل دیگری باشند که لنزهای تجویزی را در خود جای دهد.

برخی از فریم عینک ها دارای لبه های کامل هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیمه بدون لبه باشند، به این معنی که لبه ها تا انتها دور لنز قرار نمی گیرند. رینگ های فریم عینک را گاهی سیم های چشمی نیز می نامند. بخش مهمی از قاب فریم عینک است، پل اکثر وزن فریم را تحمل می کند. این ماده اتصال دهنده بین دو لبه است که روی پل بینی شما قرار می گیرد.

پل چیزی است که راحتی و تناسب فریم عینک شما را تعیین می کند، بنابراین باید مطمئن شوید که با فرم صورت شما مطابقت دارد. اگر فردی با صورت پهن، بریج کم بینی و یا گونه های بلند هستید، ممکن است یک جفت فریم عینک Low Bridge Fit برای شما بهترین باشد.

گاهی اوقات، یک جفت فریم عینک چیزی شبیه پل دوم بالای پل اول را نشان می دهد. به این نوار نوار بالا، نوار ابرو یا نوار عرق می گویند. این هم یک بیانیه مد است و هم راهی برای استحکام بیشتر یک فریم عینک.

قسمت های کوچک و بالشتکی که روی بینی شما قرار می گیرند تا به تناسب بیشتر فریم عینک شما کمک کنند و از لیز خوردن فریم عینک شما جلوگیری کنند. آنها بیشتر در قاب های فلزی رایج هستند و معمولا از پلاستیک شفاف ساخته می شوند. با فریم های استات، پدهای بینی جداگانه مورد نیاز نیست در عوض، آنها دقیقاً در رینگ ها تعبیه شده اند.