صابون گلمر لایه بردار در رفع گرفتگی عضلانی موثر است

نکاتی درباره بهترین گیاهان و گل ها در صابون گلمر لایه بردار دست ساز و روش هایی برای استفاده از مواد گیاهی تازه و خشک در دستور العمل های خود.

من از بسیاری از گیاهان و گل های خانگی در صابون، لوسیون ها، مومیایی ها و سایر دستور العمل های مراقبت از پوست استفاده می کنم.

با این حال، دلیلی برای استفاده از هر گیاه وجود دارد، و انتخاب مناسب برای هدف درست بخشی از ساخت صابون خوب است.

در صابون سازی طبیعی، از گیاهان و گل ها عمدتاً برای افزودن بافت، رنگ و تزئین استفاده می شود. گلبرگ های خشک شده گل رز که بالای میله های شما را تزئین می کنند بوی گلگون می دهند و پاشیدن دانه خشخاش می تواند باعث لایه برداری شود.

برخی از گل‌ها می‌توانند کل دسته صابون را به رنگ طبیعی درآورند یا لکه‌های جذاب بصری به آن اضافه کنند، مانند نعناع ریز آسیاب شده یا بادرنجبویه.

این بخش به پاسخ به سوالات در مورد چگونگی و زمان استفاده از گیاهان و گل ها در دستور العمل های صابون کمک می کند. همچنین پیوندهایی به دستور العمل های صابون مبتنی بر گل و گیاه وجود دارد که در سراسر متن وجود دارد.

برای تهیه صابون دست ساز می توانید از گیاهان معمولی آشپزی استفاده کنید. رزماری خشک می تواند لکه های تیره ایجاد کند، جعفری پوره شده یک صابون سبز پر جنب و جوش می سازد، و نعناع خشک شده را مستقیماً از یک کیسه چای می توان به عنوان تزیین در بالای میله ها پاشید.
بهترین گل برای صابون سازی استفاده از گلبرگ های گل در صابون می تواند کمی مشکل باشد. اگر بخواهید آنها را در خمیر صابون خود هم بزنید، برخی از آنها قهوه ای می شوند.

برخی دیگر ممکن است برای دستور العمل های مراقبت از پوست مناسب نباشند، بنابراین لطفاً قبل از استفاده از گیاه و گل آن تحقیق کنید. اگر یک گل خوراکی است، پس یک شرط مطمئن برای استفاده در ساخت صابون دست ساز است.

اگر اینطور نیست، یا در صورت مصرف سمی شناخته شده است، از آن در مراقبت از پوست استفاده نکنید.