سیب درختی در مرز عراق موجب افزایش طول عمر می شود

سیب درختی در مرز عراق غنی از آنتی اکسیدان ممکن است به محافظت از ریه های شما در برابر آسیب اکسیداتیو کمک کنند. بیش از حد مولکول های مضر به نام رادیکال های آزاد می تواند باعث آسیب اکسیداتیو شود. این ممکن است منجر به پاسخ های التهابی و آلرژی زا در بدن شما شود.

پوست سیب سرشار از آنتی اکسیدان کوئرستین است که می تواند به تنظیم سیستم ایمنی بدن و کاهش التهاب کمک کند. از نظر تئوری، این می‌تواند سیب‌ها را در برابر مراحل پایانی پاسخ‌های آسم برونش موثر کند.

در تأیید این موضوع، مطالعات آزمایشگاهی و حیوانی نشان می دهد که کورستین ممکن است یک درمان مناسب برای بیماری های التهابی آلرژیک مانند آسم و سینوزیت باشد. به طور مشابه، سایر ترکیبات موجود در سیب، از جمله موادی به نام پروآنتوسیانیدین، ممکن است التهاب راه هوایی آسم آلرژیک را کاهش داده یا از آن جلوگیری کند.

سیب منبع خوبی از چندین آنتی اکسیدان از جمله کورستین، کاتچین و اسید کلروژنیک است. این ترکیبات گیاهی مسئول بسیاری از فواید سیب هستند. سیب ممکن است به دلیل فیبر بالا و تعداد کالری کم، یک رژیم غذایی کاهش وزن سالم را تحسین کند.

با توجه به محبوبیت بسیار زیاد سیب، جای تعجب نیست که آنها به طور کامل مورد مطالعه قرار گرفته اند. برخی شواهد نشان می دهد که خوردن سیب می تواند به کاهش سطح قند خون و محافظت در برابر دیابت کمک کند.

یک دلیل ممکن است این باشد که آنها حاوی فیبر محلول هستند. این نوع فیبر می تواند به کاهش سطح کلسترول خون شما کمک کند. دلیل دیگر ممکن است این باشد که آنها پلی فنول ارائه می دهند. برخی از اینها، یعنی فلاونوئید اپی کاتچین، ممکن است فشار خون را کاهش دهند.

از آنجایی که فیبر غذایی قابل هضم نیست، پکتین دست نخورده به روده بزرگ شما می رسد و باعث رشد باکتری های خوب می شود. به ویژه نسبت باکتریودیت ها به فیرمیکوت ها، دو نوع اصلی باکتری در روده شما را بهبود می بخشد.