ساعت ست رومانسون اصل در مغازه های عتیقه فروشی در بازار تهران فروخته می شود

ساعت ست رومانسون اصل پیچیده خودشان صحبت می‌کنند. اینها مدل‌هایی هستند که از مکانیسم‌هایی با پیچیدگی استفاده می‌کنند نمایش مراحل ماه، تقویم دائمی، توربیلون، تکرارکننده و سایر عناصر. برخی از پیچیدگی ها عملکرد ساعت را گسترش می دهند، در حالی که برخی دیگر در درجه اول زیبایی شناسی را ارائه می دهند.

برخی از حرکات با پیچیدگی آنقدر استادانه ساخته شده اند که درست است آنها را نمونه ای از ساعت سازی مهندسی بنامیم. و بر این اساس می توان نمونه هایی از هنر جواهرات را ساعت های جواهر نامید. موارد، عناصر، صفحه های آنها اغلب از فلزات گرانبها، تزئین شده با سنگ ساخته شده است.

این طرح‌ها از تکنیک‌های منحصر به فرد، کمیاب، حتی نیمه فراموش‌شده، ترکیب‌های باورنکردنی از مواد استفاده می‌کنند و اغلب در نسخه‌های بسیار محدود تولید می‌شوند و آنها را به کلکسیونی تبدیل می‌کنند.

ساعت های مچی برای اولین بار در سال 1812 ظاهر شدند. در آن زمان بود که آنها جایگزین ساعت های جیبی شدند. از آن زمان، اصل عملکرد مکانیسم و ​​جزئیات ساعت های مچی تغییر زیادی نکرده است. انرژی فنر اصلی به تعادل آونگ منتقل می شود، نوسان می کند، ساعت می رود.

فقط فناوری‌های ساخت عناصر در حال تغییر هستند، مواد، طرح‌ها پیچیده‌تر و دقیق‌تر می‌شوند، اما ساعت‌های مکانیکی مدرن بر اساس همان طرح چیده شده‌اند. با استفاده از تاج، لازم است فنر را در درام بچرخانید. او با باز کردن، خود طبل را می چرخاند.

درام چرخش را به سیستم چرخ دنده ها منتقل می کند و از آن ماشه یک ضربه دریافت می کند حرکت چرخشی چرخ ها را به یک حرکت نوسانی تعادل تبدیل می کند. این فرکانس نوسانات تعادل است که دقت ساعت را تعیین می کند. در مکانیزم هایی با سیم پیچ دستی، فنر باید به صورت دستی سفت شود.

در حرکات خود سیم پیچی این عملکرد را روتور بر عهده می گیرد که از روی عقربه بودن ساعت و حرکت با آن در روز می چرخد ​​و انرژی چرخش خود را به فنر منتقل می کند. در حرکات کوارتز، باتری به عنوان منبع انرژی عمل می کند.

نوسانگر کوارتز را تغذیه می کند. با توجه به این واقعیت که حرکت کوارتز دارای قطعات متحرک کمتری است، بسیار قابل اعتمادتر است. در ساعت های دیواری بیشتر از سیستم های کوارتز با احتیاط استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.