حوله پالتویی زرین تاژ موجب از بین رفتن بی خوابی می شود

پیدا کردن بهترین حوله پالتویی زرین تاژ یک کار کاملاً بدون عارضه است و دقیقاً همان چیزی است که آن را بسیار پیچیده می کند. اساساً هر چیزی که بتواند آب را از بدن شما به خودش منتقل کند، طبق تعریف، یک حوله پالتویی است. حتی قدیمی‌ترین و پاره‌شده‌ترین پارچه‌ای که از کمد والدینتان جدا می‌کنید، می‌تواند شما را خشک کند، به شرطی که از روغن آرنج کافی استفاده کنید.

البته این بدان معنا نیست که همه حوله های پالتویی برابر هستند. درست مانند ملحفه‌های تخت، دنیای حوله‌های حمام شامل گزینه‌هایی در چندین تن پارچه، بافت و بافت است که هر کدام ویژگی‌های بسیار متفاوتی را ارائه می‌دهند. همانطور که می بینیم، این ویژگی ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

حوله های نازک و بافتی وجود دارند که آب را به خوبی جذب نمی کنند، اما به سرعت خشک می شوند. حوله های مخملی که رطوبت زیادی را جذب می کنند، اما مدتی طول می کشد تا کاملا خشک شوند. و حوله‌هایی که جایی در وسط قرار می‌گیرند.

خیلی شیک نیستند و احتمالاً بافت کمی دارند، اما لازم نیست یک شبه منتظر بمانید تا خشک شوند. بین این سه دسته، یکی که برای شما بهترین کار را دارد، به اولویت شخصی بستگی دارد. و با توجه به اینکه چقدر ریسک ها کم است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که چندین مورد را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی را دوست دارید.

مطمئناً لازم نیست 50 عدد داشته باشید، اما هیچ کس از داشتن چند حوله اضافی در اطراف خانه شکایت نکرده است. حوله حمام فوق‌العاده مخملی Brooklinen به طرز مضحکی دنج است و مانند جلیقه اشعه ایکس دندان به شدت روی شما می‌پوشد.

از پنبه ترکی با منگنه بلند ساخته شده است و پس از ده ها بار شستشو به طرز شگفت انگیزی نرم می شود. نقطه ضعف این حوله سنگین وزن فوق العاده جاذب این است که زمان زیادی برای خشک شدن نیاز دارد – آب تمایل دارد در پارچه ضخیم به دام بیفتد. اما تا زمانی که دو بار در روز دوش نگیرید یا بیش از یک حوله نداشته باشید، این مسئله مهمی نیست.