جوراب ژله ای ترک پا موجب سفید شدن رنگ پا می شود

جوراب ژله ای ترک لباسی است که روی پا پوشیده می شود و معمولاً تا اطراف مچ پا کشیده می شود. جوراب به عنوان یک فعل به معنای محکم زدن است. کلمه جوراب به عنوان اسم و صفت چند معنی دیگر دارد.

جوراب روی پا پوشیده می شود و تقریباً همیشه از پارچه ای مانند پنبه یا پشم ساخته می شود. معمولاً کل پا را می پوشاند و تا اطراف مچ پا کشیده می شود، اما گاهی اوقات ممکن است بالاتر هم کشیده شود. جوراب ها تقریباً همیشه به صورت جفت ساخته یا فروخته می شوند تا هر دو پا را بپوشانند.

کلمه جوراب و کفش برای هواداران فوتبال بیگانه نیست. امروزه کوچ بیشتر برای بازیکنان فوتبال و فوتبال شناخته شده و شناخته شده است. کفش و جوراب مخصوص روی پای بازیکنان فوتبال در زمین های فوتبال دیده می شود. جوراب هایی وجود دارد که بازیکنان فوتبال روی پاهای خود می پوشند و به سمت بالا کشیده می شوند. این جوراب ها از مچ پا تا ساق پا کشیده می شوند. کلمه Konç بیشتر برای توصیف این جوراب ها استفاده می شود.

به علاوه به لباس زیر پشمی یا نخی یا بافتنی بین جوراب شلواری و جوراب شلواری که مردان برای محافظت از سرما در ماه های زمستان زیر شلوار می پوشند، کنچ می گویند. آنها مانند جوراب قسمت پا ندارند. آنها فقط تا مچ پا پایین می آیند. این سبک حلزون به ویژه در کشورهای اسکاندیناوی، مناطق سردسیر و در میان لباس های کلاسیک کشورهای شمال اروپا دیده می شود.

متداول ترین سوال بیماران مبتلا به واریس این است که کدام جوراب فشاری بهترین است؟ فشار وارد شده به وریدهای واریسی در جوراب های فشاری به یک اندازه در همه نقاط ایجاد نمی شود.

جوراب های فشاری به گونه ای تولید می شوند که در حالی که بیشترین فشار را به مچ پا و اطراف آن وارد می کنند، با بالا رفتن از ساق پا به تدریج فشار کاهش می یابد. هدف در اینجا جلوگیری از تجمع خون در زیر و اجازه دادن به جریان خون به سمت بالا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.