تخت بیمارستانی خارجی ضربان قلب را تنظیم می کند

تخت بیمارستانی خارجی از سال 1815 در بیمارستان ها مورد استفاده قرار گرفت، زمانی که اولین تخت ها مسطح بودند، ریل، تنظیم یا تکیه گاه خاصی نداشتند و قابل تنظیم نبودند. بسیاری از تخت‌های بیمارستانی اکنون دارای موقعیت کاملاً قابل تنظیم، چرخ‌هایی برای حرکت، ریل‌های جانبی برای امنیت بیمار و تنظیمات ارتفاع برای قرار دادن پرسنل پزشکی هستند.

بسیاری از افراد نمی دانند که تخت های قابل تنظیم تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. اگر بیمه درمانی دارید، باید با بیمه‌گر خود بررسی کنید که آیا تخت‌های قابل تنظیم را پوشش می‌دهند یا خیر. اگر به یک تخت در بیمارستان نیاز دارید، ممکن است بتوانید از طریق NHS، بیمارستان خود یا شورای محلی خود تخت دریافت کنید. اگر واجد شرایط هستید، باید با کاردرمانگر، پرستار منطقه یا پزشک عمومی خود مشورت کنید.

شما می توانید برانکارد، گچ و تخت برقی را به روش های مختلفی تنظیم کنید. علاوه بر این، نوع تشک مورد استفاده با قاب و همچنین روکش مناسب تشک را در نظر بگیرید. در بخش‌های بعدی انواع تشک و روکش، کاربردهای مورد نظر و کارهایی که می‌توانند و نمی‌توانند انجام دهند، بحث می‌شود.

روکش لاستیکی موثرترین روکش تشک برای محافظت از تشک است. هنگام خرید اقلام به صورت حضوری، محدودیت های خاصی وجود دارد. ممکن است نتوانید اندازه مناسب یک برانکارد، یک تخت برقی CIRCO یا یک تخت گچ را برای این موقعیت پیدا کنید. از آنجایی که پیشنهادهای رقابتی زیادی برای مناقصه برنده وجود دارد، eBay مکانی عالی برای یافتن یک معامله خوب است.

هزینه تخت برقی توسط Medicare پوشش داده نخواهد شد. از طرف دیگر، یک تخت آسانسور دستی هزینه بیشتری دارد، در حالی که یک تخت برقی هزینه کمتری دارد. Medicare فقط یک تخت پایه را پوشش می دهد، به این معنی که شکل آن شبیه به یک تخت دوقلو است اما شبیه به آن نیست.