تجهیزات پزشکی یاسوج بیماران مبتلا به سندروم دان را درمان می کند

فناوری اینترنت اشیا ایده های جدیدی برای مدیریت هوشمند تجهیزات پزشکی یاسوج ارائه می دهد. تعامل اطلاعات و ارتباط یکپارچه بین افراد و اشیا، و چیزها و چیزها را درک می کند و به هدف نظارت در زمان واقعی، مدیریت دقیق و به اشتراک گذاری تجهیزات تجهیزات پزشکی دست می یابد.

از آنجایی که اینترنت اشیا مبتنی بر ایده اینترنت است و فناوری های صنایع مختلف را در خود ادغام می کند، در پاسخ به این موضوع، ایده اینترنت اشیا برای حل مشکلات صنعت نیز نقطه داغ توسعه فناوری امروزی است.

در کاربرد صنایع مختلف، اینترنت اشیا سه مزیت دارد. مزیت مفهومی، مزایای فنی و مزایای سیاست. در مقایسه با فناوری شناسایی فرکانس رادیویی، سنسور هوشمند نیازی به تنظیم برچسب خاصی ندارد که می تواند هزینه را تا حد زیادی کنترل کند.

اما این فناوری نیز دارای نقص هایی است. هنگام استفاده از فناوری سنجش هوشمند برای به دست آوردن ویژگی های مربوط به اطلاعات داده ها، کلید ویژگی های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی القایی است. در حال حاضر، فناوری مادون قرمز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه عملکرد آن بسیار محدود است.

بر اساس این فناوری، این فناوری حالت های مختلف تشخیص مانند فناوری تشخیص چهره و فناوری تشخیص اثر انگشت را محقق کرده و تغییرات زیادی را در زندگی و تولید ملی ترویج داده است. مکان تجهیزات و کسب و کار اعزام به این معنی است که کاربران می توانند مکان دستگاه دسترسی را از طریق سیستم بررسی کنند و بر اساس نیاز خود اعطای اعزام را انجام دهند.

تهیه تجهیزات پزشکی یکی از حلقه های مهم مدیریت بیمارستان است. یک طرح تدارکات علمی و قابل اعتماد نه تنها می تواند در تعداد زیادی از هزینه های پزشکی برای بیمارستان صرفه جویی کند، بلکه می تواند نیازهای تجاری بخش های مختلف را بهتر برآورده کند و در نتیجه سطح خدمات پزشکی بیمارستان را بهبود بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.