با سنگ قیمتی کوارتز ثروتمند شوید

از آنجایی که سنگ قیمتی کوارتز ظاهری بی رنگ و شفاف دارد، به احتمال زیاد با شیشه اشتباه گرفته می شود. اگر سنگ کوارتز کریستالی خریداری می کنید، باید به چند نکته توجه کنید تا مطمئن شوید که سنگی ارگانیک و با کیفیت است.

اگر حباب های هوا در سنگ وجود داشته باشد، می توانید متوجه شوید که سنگ طبیعی نیست. این حباب ها در تولید شیشه ظاهر می شوند. وقتی با ذره بین به سنگ های کوارتز طبیعی نگاه می کنید، سطح کمی ناهموار و انکسار نور طبیعی را مشاهده می کنید.

در سنگ های مصنوعی شیشه ای سطح صاف است و نورها به صورت خطوط مستقیم دیده می شوند. سنگ های کوارتز کریستال ممکن است دارای ترک ها، خراش ها و ذرات ریز باشند. اگر می خواهید سنگی با کیفیت بالا تهیه کنید، می توانید سراغ سنگ هایی بدون این ترک ها و ذرات بروید.

بیایید اضافه کنیم که خراش ها و کبودی ها می توانند بر انرژی سنگ تأثیر منفی بگذارند. سنگ های طبیعی با هر فرد یا منطقه ای که با آن تماس پیدا می کنند، انرژی تبادل می کنند. به همین دلیل است که هنگام خرید باید انرژی آنها را پاک کنید و سپس با برنامه نویسی از آنها استفاده کنید. بیش از یک راه برای تمیز کردن سنگ کوارتز کریستال وجود دارد.

هنگامی که سوزن ها با کوارتز کریستال در درمان های طب سوزنی پوشانده می شوند، می توان نتایج بسیار بهتری به دست آورد. گسترش دامنه بیومغناطیسی فردی که سنگ کوارتز کریستالی را در دست دارد را می توان با دوربین های Kirlian مشاهده کرد.

افزایش انرژی بیومغناطیسی به معنای تقویت ارتباط شما با خود، طبیعت و محیط است. کوارتز کریستال نیز به تمرکز کمک می کند. اگر در هنگام مدیتیشن یک کوارتز کریستالی را در کف دست خود نگه دارید، می توانید راحت تر به روح و ذهن خود برسید.

با همه چاکراها هماهنگی دارد و می تواند نقش متعادل کننده ای داشته باشد. می تواند از قرار گرفتن در معرض تشعشعات شدید جلوگیری کند. این می تواند با بازگرداندن تعادل انرژی در مشکلات سلامت معنوی، روحی و جسمی که با بدتر شدن تعادل انرژی در فرد رخ می دهد، از درمان های پزشکی حمایت کند.

به بدن، روح و روان کمک می کند تا از منفی ها پاک شود. به این ترتیب می تواند پیوند روح و روان و بدن را تقویت کند. کوارتز کریستال با انرژی قدرتمند خود می تواند به عنوان یک ابزار درمانی خوب عمل کند. می تواند از درمان پزشکی بیماری ها حمایت کند. می تواند به سیستم ایمنی کمک کند تا به روشی متعادل کار کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.