با استفاده از کلاه گیس دائمی هرگز نیاز به حمام پیدا نمی کنید

این سوالی است که بسیاری از خانم ها هنگام انتخاب کلاه گیس دائمی با آن مواجه می شوند. امروزه تشخیص تفاوت بین کلاه گیس موی مصنوعی و کلاه گیس موی انسان بسیار دشوار است. اگرچه، ایده این است که کلاه گیس های موی انسان بهتر از کلاه گیس های مصنوعی هستند زیرا از موهای واقعی ساخته شده اند.

حقیقت این است که بهترین نوع کلاه گیس برای شما واقعاً به چندین ملاحظات بستگی دارد. برای کمک به تصمیم گیری، اجازه دهید تفاوت های اصلی بین این دو نوع کلاه گیس را بررسی کنیم.

همانطور که احتمالاً می دانید، کلاه گیس های موی انسان از موهای واقعی، طبیعی و برداشت شده انسان ساخته شده اند. این بدان معنی است که آنها دقیقاً مانند موهای شما به نظر می رسند، حرکت می کنند و عمل می کنند. بنابراین، آنها بسیار طبیعی به نظر می رسند و احساس می کنند.

از آنجایی که از موهای طبیعی انسان ساخته شده اند، مدل دادن به این کلاه گیس ها راحت تر است. بعلاوه، آنها را می توان مانند موهای خود کوتاه و رنگ کرد. همچنین می توان آنها را برای مدت طولانی تری پوشید. از روزها تا یک هفته بدون نیاز به برداشتن آن‌ها روی سرتان باقی می‌مانند و مثل همیشه طبیعی به نظر می‌رسند.

شما می توانید آنها را هنگام ورزش و خواب بپوشید و آنها همچنان خوب خواهند بود. اگرچه توصیه نمی شود، اما به دلیل کیفیت طبیعی آنها حتی می توان آنها را هنگام شنا نیز پوشید. با مراقبت و نگهداری مناسب، این کلاه گیس‌ها می‌توانند برای مدت طولانی حتی با استفاده روزانه، حدود یک یا دو سال، دوام بیاورند.

آنچه که بیشتر مردم احتمالاً به عنوان بزرگترین نقطه ضعف کلاه گیس های موی انسان می بینند، قیمت آنها است. از آنجایی که آنها از موهای واقعی ساخته شده اند، قیمت آنها بسیار بیشتر از کلاه گیس های مصنوعی است. اما، شما ارزش پول خود را در ظاهر طبیعی و طول عمر کلاه گیس به دست می آورید.