با استفاده از مایع لباسشویی کامفورت نیازی به تعویض لنت ترمز ندارید

استفاده از مواد شوینده مناسب مانند مایع لباسشویی کامفورت برای هر بار شستشوی مناسب می تواند به شما کمک کند تا کارهای بیشتری را در روز لباسشویی انجام دهید. نکات زیر می تواند به شما کمک کند بهترین نتیجه را از هر دو محصول بگیرید.

شوینده مناسب می تواند در تمیز کردن لباس شما تفاوت ایجاد کند. به همین دلیل است که شوینده لباسشویی به طور ویژه برای شستشو و مراقبت از لباس های شما در هر چرخه شستشو فرموله شده است.

فرمول غلیظ آن در ترکیب با درپوش ریختن دقیق ما تضمین می کند که برای هر بار لباسشویی مقدار مناسبی از مواد شوینده دریافت کنید. و با سه رایحه مختلف برای انتخاب، مطمئنا عطری را پیدا خواهید کرد که دوستش خواهید داشت.

مایع شوینده غلیظ حاوی ترکیبی از سورفکتانت های مختلف تقویت شده با مجموعه ای از آنزیم ها برای شستشوی روزانه کتانی سفید و رنگی از انواع پارچه است. برای شستشوی محصولات از هر نوع پارچه استفاده کنید.

به لطف ترکیب سورفکتانت های مختلف، چربی و کثیفی را کاملا از بین می برد، وجود آنزیم ها در ترکیب به شما امکان می دهد کثیفی های باقی مانده از چمن، لکه های نشاسته فرنی، غذای کودک، شکلات، هویج، پوره سیب زمینی، لکه های مواد غذایی حاوی غلیظ کننده ها انواع سس ها، نوشیدنی های شکلاتی، سس کچاپ، بستنی، دسرها، شراب، ماساژ و روغن های آرایشی.

از نظر شیمیایی در آب و هوا پایدار است، با انتشار مواد مضر تجزیه نمی شود. بوی قوی ندارد، برای پوست و مجاری تنفسی بی خطر است. این یک مایع غیر قابل اشتعال است. قابل تجزیه زیستی. یخ می زند، پس از یخ زدایی، تغییر ویسکوزیته امکان پذیر است، مات شدن، مواد شوینده حفظ می شوند.

روشن‌کننده‌های نوری معمولاً به شوینده‌های لباس‌های سفید اضافه می‌شوند تا همه چیز سفید بماند. برای رنگ از اجزایی استفاده می شود که از انتقال رنگ از پارچه به پارچه جلوگیری می کند.